Ex Serisi

Kullanımı kolay, doğrult ve çek özellikli termal kameralar

Doğrult ve çek özellikli FLIR Ex-Serisi kameralar kontrol seçeneklerinize yeni bir boyut kazandırma imkanı sağlar. FLIR Ex-Serisi kameralar nokta sıcaklık ölçerlerin yerine konabilecek ekonomik bir çözümdür.

Termal görüntü üzerindeki her pikselden sıcaklık bilgisi sağlar.Yeni MSX ® , termal ve görsel formatlarının bir arada kayıt edilmesi kameraların kullanımını kıyaslanamayacak kadar kolaylaştırır.

Katalog / TürkçeVideo
  • Özellikler
  • Görüntüler
goruntu1.png

MSX : Termal Görüntünün Farklı Bir Boyutu

Yenilikçi ve patentli MSX görüntü modu sayesinde dijital görüntü üzerindeki keskin detayları (yazı, etiket, sayı,desen,vb...) termal görüntü üzerine işleyerek benzersiz görüntüler almanızı sağlar. Kestirimci-koruyucu bakım birimleri için özel olarak geliştirilen FLIR’ e özgü bu görüntüleme modu tüm EX serisi modellerde mevcuttur.

tab-icon1.png

Mükemmel kullanım kolaylığı ve sağlamlık

Giriş düzeyindeki kullanıcılar için tasarlanmış olan bu kameraların kullanımı son derece derece kolaydır. 2 metreden düşmeye dayanıklı yapısıyla diğer ekipmanlarınızla beraber kolayca kullanılır. Sabit odak mekanizması ve basit tuş dizaynı ile termal görüntüler kolayca kaydedilebilir.

lens.png

Üstün nitelikli dijital kamera

640*480 piksel görünür ışıklı kamera, gözlem ve denetim yapmayı daha hızlı ve kolay hale getirir.

metin.png

Yazılım ve raporlama

Tamamen Türkçe FLIR Tools yazılımı tüm Ex-Serisi için ücretsiz olarak indirilebilir. Bu yazılım sayesinde termal görüntü üzerindeki her noktanın analizi kolayca yapılıp, profesyonel raporlar hazırlanabilir.

sicaklik.png

Ölçüm fonksiyonları

Merkez spot, maks./min. sıcaklık bilgisi içeren ve bu noktaların yerini ekranda gösteren alan, belirli bir set değerinin in üzeri/altı için izoterm fonksiyonları saha ölçümlerinizi inanılmaz kolaylaştırır.

sicaklik.png

Ölçülebilir sıcaklıklar

+250°C'ye kadar sıcaklıkları ölçer ve 0.06°C'ye (FLIR E6 / FLIR E8) kadar küçük sıcaklık farklarını saptar.

auto.png

Tam otomatik

Tüm gerekli sıcaklık verilerini taşıyan ve içeride veya dışarıda depolanabilen, gönderilebilen ve analiz edilebilen anlık doğrult ve çek JPEG termal görüntüler üretir.

goruntu.png

Resim içinde resim (PIP)

Dijital görüntü üzerinde termal bir alan oluşturan EX serisi modellerde, problemli yerlerin anlaşılması çok daha kolay hale gelir.

save.png

Çoklu Spektral Görüntü Depolama

MSX, termal, PiP ve görünür moddaki fotoğraflar için karma bir hafıza kaydı vardır.