Exx Serisi

Ex modellerinden Exx'i ayıran en önemli özellik sahip olduğu manuel fokus özelliğidir. Termal görüntü üzerindeki her pikselden sıcaklık bilgisi sağlar.Yeni MSX ® , termal ve görsel formatlarının bir arada kayıt edilmesi kameraların kullanımını kıyaslanamayacak kadar kolaylaştırır. Wi-fi özelliğiyle her an akıllı telefon ya da tabletinize bağlanma olanağı sağlar.

Katalog / TürkçeVideo
  • Özellikler
  • Görüntüler
wifi.png

Wi-Fi ve FLIR Tools Mobil İletişim:

Exx serisi kamerları kablosuz Wi-Fi uygulamasıyla akıllı telefon ve tabletinize kolayca bağlayabilirsiniz. Hala sahadayken yakaladığınız problemli noktaları anında analiz edip, inceledikten sonra profesyonel raporlar hazırlayıp çalışma arkadaşlarınıza iletebilirsiniz. Bu sayede kritik kararları daha hızlı bir biçimde almış olursunuz.

photo.png

MSX : Termal Görüntünün Farklı Bir Boyutu

Yenilikçi ve patentli MSX görüntü modu sayesinde dijital görüntü üzerindeki keskin detayları (yazı, etiket, sayı,desen,vb...) termal görüntü üzerine işleyerek benzersiz görüntüler almanızı sağlar. Artık termal görüntüleriniz problemli olan sıcak noktaların yerini tam olarak söyleyecek ölçümler haline gelecektir.

dokunmatik.png

Kullanımı Son Derece Kolay Dokunmatik Ekran

Parmak uçlarınızla dokunarak ölçüm araçlarına, görüntü modlarına kolayca geçebilirsiniz. Kaydedilmiş görüntüler üzerine rahatça analiz yapabilir, yazılı açıklamaları rahatça ekleyebilirsiniz.

sicaklik.png

Ölçüm Fonksiyonları

Dokunmatik ekran sayesinde maks./min. sıcaklık bilgisi içeren ve bu noktaların konumlarını gösteren alanların, yerlerini ve boyutlarını ayarlayabilirsiniz. Eklenen spotmetrelerin konumu problemli noktaların analizini yapmak için kolayca hareket ettirebilirsiniz. Kayıtlı görüntüler üzerine 3’er adet spot ve alan ekleyebilirsiniz.

lazer.png

Lazer işaretleyici

Kolayca çalıştırılabilen Lazer, termal görüntüdeki sıcak veya soğuk noktayı alandaki gerçek fiziksel hedefle ilişkilendirmenize yardımcı olacaktır. Hem fiziksel hedef hem de termal görüntü üzerinden lazeri kolayca kullanabileceksiniz.

hafif.png

Hafif ve Sağlam:

FLIR EXX-Serisi modeller yalnızca 880g ağırlığındadır (pil dahil). 2 metreden düşmeye dayanıklı olan bu modeller IP54 koruma sınıfında olup yüksek sıcaklıklı çalışma ortamlarında rahatlıkla kullanılabilir.

bluetooth.png

Sesli Açıklamalar:

Bluetooth kulaklık kullanılarak kayıtlı her bir görüntüye 60sn ses kaydı yapılabilir.

cozunurluk.png

320 x 240 piksele kadar çözünürlük 

FLIR E-Serisi infrared görüntü çözünürlüğü, kamera modeline bağlı olarak 160x120 pikselden 320x240 piksele kadardır. Her ek piksel, problemli noktaların tespitini daha kolay hale getirir.

tab-icon5.png

Üstün nitelikli görsel kamera 

3.1 Megapiksel görünür ışıklı kamera, gözlem ve denetim yapmayı daha hızlı ve kolay hale getirir..

tab-icon8.png

Küçük resim görüntü galerisi

Kolay erişilebilen küçük resim görüntü galerisi, termal görüntülerinizi hızlı şekilde incelemenize ve bulmanıza yardımcı olur.

tab-icon1.png

± %2 doğruluk

Okumada ± %2 veya ± 2 °C düzeyinde yüksek doğruluk.

pil.png

Uzun ömürlü pil

Kolayca değiştirilebilen Lityum İyon pillerle 4 saatlik pil ömrü, zorlu programınıza ayak uyduracaktır.

tab-icon8.png

Resim içinde resim (PiP) 

Görsel görüntü üzerindeki termal alanlar görülebilir.

lens.png

Değiştirilebilir lensler

FLIR E-Serisini her duruma uygun hale getirmek için geniş açılı ve telefoto lensler kullanılabilir

oto-pix.png

Otomatik Yönlendirme

Görüntü üzerinde ölçüm verileri otomatik olarak  kameranın dikey veya yatay konumuna göre ayarlanır.

tab-icon10.png

Çoklu Spektral Görüntü Depolama

MSX, termal, PiP ve görünür modları içeren bir kayıt sistemi vardır