A310 ex

ATEX kurallarina tam olarak uygundur.

Termal goruntulemenin gucunu en tehlikeli bolgelerde kullanin !

 

Patlayici atmosferler, alevlenme yaratan kaynaklardan secilmis malzeme ve koruyucu sistemlerle korunmalidir, Bu sistemler ATEX urun kurallarina ya da benzer kurallara uymalidir. FLIR A310 ex, koruma saglayan housingli termal kameralarla, patlayici atmosferlerde bulunan degerli varliklarinizi en kritik denetlemelerle koruyan, ATEX kurallarini goz onunde bulunduran uygun bir cozumdur. Proses denetleme, kalite kontrol ve patlayıcı noktalarda yangın korumasında A310 ex size gore bir çözümdür.

Katalog / Türkçe
  • Özellikler
  • Görüntüler
yangin.png

Yangin koruyucu housing

Herhangi bir patlamayla alakalı durumu içten dışa koruyan housing

ok.png

Zor koşullarda kullanmak için IP67

FLIR A310 ex IP67 tarafından tanınmıştır. Tozlu koşullarda kullanmak için bire birdir.

uzaktan-kumanda.png

Entegre kontrol kanallari

Çeşitli I/O kanalları, ısı için sensörler, nem ve basınç entegre halde kontrol edilebilir. Diğer fonksiyonlarının yanında, I/O kanalları kullanıcının uzaktan kumandayla kullanıcının kamerayı ve ısıtıcıyı açma kapasına olanak sağlar. Bu kanallara erişim internet arayüzüyü yada Modbus TCP/IP ile gerçekleştirilir.

network.png

Esnek entegrasyon

Esnek entegrasyon 2 fiber optik ve 2 ethernet parçalarıyla donatılmıştır. Bu sayede yıldız ve yüzük topolojilerine esnek ağ entegrasyonu sağlanır.

isitici.png

Isıtıcı

FLIR A310 ex koruma penceresinin sislenmesini ve donmasını engelleyen ısıtıcıyla birlikte gelir.

hafif.png

Kolay tak ve calistir ozelligi

FLIR A310 ex is lightweight and the entire system is delivered ready for use. FLIR A310 ex hafifliği ile dikkat çekmektedir. Ürün kullaniçinin eline ulaştığı anda kullanıma hazırdır.

sertifika.png

ZELM 12 ATEX 0485 X Geçerlilik sertifikası

The FLIR A310 ex ATEX sertifikalıdır. 1, 2, 21, 22 sınıflandırma bölgelerine kurulabilir. Bu sertifika koruyucu housing yanında termal kamera, ısıtıcı ve entegre kontrol kanalları ile içindeki tüm parçaları kapsar.