A66xx Serisi

 

Soğutmalı InSb Dedektör ile Yüksek Hızlı Termal Görüntüleme

Uzmanlar otomasyon uygulamalarının tamamında kullandıkları termal görüntüleme kameralarından çok ciddi fayda sağlamaktadırlar. Başlıca, otomasyon prosesindeki analizler, proses kontrolleri, kesintisiz izleme, yangın önleme ve sürekli optik gaz görüntülemede termal kameralar kullanılmaktadır.

FLIR A66XX serisi termal kameralar anlık sıcaklık farkların tespit etmenizeı, yüksek hızlı uygulamalarda görüntüyü yakalamanıza, termal değişimleri analiz etmenize yardımcı olacak en etkili ekipmanlardır.

Video
  • Özellikler
  • Görüntüler
hafif.png

Yuksek hassasiyetli, canli termal goruntuler

FLIR A66xx Serisi termal kamerlar sogutmali indiyum antimonit dedektoruyle (InSb) 3 - 5 mikron dalgaboyunda islem yapar. Opsiyonel olarak genis banta sahip 1-5 mikron dalga boyuda secenekler arasindadir. Iki versiyonda 640 x 512 cozunurlukte canli goruntuler uretir. 20 mK dusuk yuksek termal hassasiyete sahiptir. FLIR A66xxsc en iyi goruntu detaylarini yakalar ve sicaklik farkliliklarini istenilen sekilde gosterir.

senkronizasyon.png

Senkronizasyon ve tetikleme

Anlık modda ( Snapshot) çalışarak, görüntü üzerindeki sıcaklık verileri aynı anda tüm piksellerden alabilir. Bu soğutmasız mikrobolometre dedektörlerle yüksek hızlı uygulamalarda ortaya çıkan görüntü bulanıklığını ortadan kaldıracak bir özelliktir.  A6600 özel görüntüleme modu sayesinde 480 Hz hıza çıkabilmektedir. A6650 modelinde kamera 16 x 4 piksel görüntülemede iken frekansı 4,175 Hz çıkabilmektedir.

Standart GigE VisionTMarayuzuyle FLIR A6700sc modeli tamamiyla “tak ve kullan” ozelligi tasiyan bir termal kameradir.Es zamanli sinyaller ve dijital cikislar mevcuttur.

yazilim.png

Standart video arayüzleri

FLIR A66xx-Serisi, komutları ve tam dinamik dijital videoları GigE Vision ™ / GenICam arayüzlerini kullanarak iletebilmektedir. Buna ek olarak BNC analog video çıkışı da mevcuttur. Gigabit Ethernet ve analog videı aynı anda çalışırken dahi bağımsız kontroller incelemenin kaydını  ve görüntülemesini kolayca yapmasına imkan verir.

rapor.png

Anahtar ozellikler

Mukemmel goruntu kalitesi: 640 x 512 pixels

Yuksek hassasiyet: <20 mK

Yuksek hizli goruntuleme: 480 Hz’e kadar

Senkronizasyon: diger araclarla

Kamera ve lens arasinda hem destek hem ayar halkasi mevcuttur

Cesitli optik secenekleri