AX8

Kesintisiz İzleme ve Güvenlik Kontrolü için termal görüntüleme kamerası


FLIR AX8 görüntüleme özelliğine sahip termal bir sensör olarak tasarlanmıştır. Termal ve görsel görüntülemeyi bir arada sunan küçük ve ekomomik bir çözüm olarak FLIR AX8 kritik öneme sahip ekipmanların korunması için sürekli izleme yaparak tehlikeli durumlar meydana gelmeden sizleri uyarabilir.


FLIR AX8 plansız duruşlar, hizmet kesintileri ve zamansız ekipman arızalarına karşı koruma sağlar. Periyodik olarak kontrollerin yerine kesintisiz izleme ve sıcak nokta tespitini gerçekleştirir.

Elektrik kabinleri, enerji üretimi ve dağıtımı tesisleri, veri depolama merkezleri, proses, üretim ve depolama sahaları kolay kurulumu ve kompakt yapısıyla FLIR AX8 ile sürekli izlenebilir.

Video
  • Özellikler
  • Görüntüler
alarm.png

Otomatik Analiz ve Alarmlar

FLIR AX8 sürekli analiz ve görüntüleme olanağını verir. Aynı zaman kullanıcı tarafından belirlenmiş alarm değerleri ile sıcaklıklar eşik değerlerine ulaştığında otomatik olarak uyarı sağlar.

ethernet.png

Endüstriyel Protokol

FLIR AX8, Ethernet/IP ve Modbus TCP ile uyumlu olup alarm ve analiz sonuçları PLC üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde paylaşılabilir. Dijital giriş ve çıkışlar (I/O) harici cihazların kontrolünü mümkün kılar. Maskeleme özelliği takip edilen görüntüde sadece ilgili alanları odaklanmanızı sağlar.

lens.png

Kompakt ve Kolay Kurulum

Termal ve görsel görüntülemeyi küçük boyutta ve uygun bir fiyatta bir araya getiren FLIR AX8 sadece 54 x 25 x 95 mm' dir. Kısıtlı alanlarda kolay monte edilir ve kritik ekipmanların kesintisiz olarak kontrolünü sağlar.

video.png

MPEG-4 video aktarımı

 640x480 çözünürlükle video aktarımı 

lens.png

Lens

Dahili 48° × 37° derece lens ile dar alanlarda geniş görüş imkanı

sicaklik.png

Termal Duyarlılık < 100 mK

< 100 mK termal duyarlılıkla termal görüntü üzerindeki kritik sıcaklık farklarını yakalar.