G300pt

Hassas bir pan/tilt mekanizmasına monte komple bir çözüm

G300 pt  pan/tilt mekanizmasına sahip bir housing içerisindedir.

Tek bir sistem kullanarak farklı alanları kontrol edebilmeniz için 360˚ kendi ekseninde +45  -45 yukarı ve aşağı hareket kabileyeti bulunmaktadır. Aynı anda hem gaz kaçaklarını hem de kestirimci bakım uygulamaları yapmak isteyen kullanıcılar için uygundur.

Pan/Tilt sistemi 128 adet önceden belirlenmiş pozisyon seçeneğine sahiptir. Sürekli farklı alanların taranması gerekiyorsa mükemmel bir tercihtir.

G300 pt uzak mesafe için uygun ve hafif dijital bir kameraya sahiptir. Termal ve dijital kameranın video çıkışları eş zamanlı olarak kullanabilir. Bu Daylight kamera 36x optik yakınlaştırmaya sahiptir.

Katalog / Türkçe
  • Özellikler
  • Görüntüler
esnek-kamera.png

Kolay entegre

FLIR G300pt uygulamanın gerektireceği özel ihtiyaçlarla beraber kolayca housing içerisine konulabilir.

sicaklik.png

Soğutmalı detektör en küçük sıcaklık farkını görünür kılar

FLIR G300pt 320 x 240 piksel çözünürlüklü termal görüntüler elde etmenizi sağlayan soğutmalı Indiyum-Antimon (InSb) detektörü bulunur. Düşük F-sayısı ve küçük kaçakları tespit edebilen gaz duyarlılığının birleşimi sayesinde kullanıcıların ihtiyaç duyduğu yüksek gaz hassasiyeti için tercih edilebilir.

hafif.png

Yüksek hassasiyet modu

En küçük gaz kaçakları dahi tespit edilebilsin diye yüksek hassasiyet modu kameranın duyarlılığını üst seviyeye taşır.

ok.png

Kolay kontrol

Tüm modeller güvenli mesafeden kolay kontrol imkanına sahiptir. Ethernet üzerinden kontrol ve TCP/IP network sistemine kolayca entegre edilebilirler.

lens.png

Lens seçenekleri

FLIR G300pt; 23 mm veya 38 mm lens opsiyonuna sahiptir.

yangin.png

FLIR G300pt ile tespit edilen gazlar:

Benzen, Etanol, Etilbenzen, Heptan, Heksan, İzopren, Metanol, MEK, MIBK, Oktan, Pentan, 1-Penten, Tolüen, Ksilen, Bütan, Etan, Metan, Propan, Etilen ve Propilen.