A315f

Aşağıdaki bilgiler FLIR A-Serisi kızılötesi kameraların dünya çapındaki birinci sınıf performansına katkıda bulunan anahtar özellikleri özetlemektedir.

FLIR A315 çevresel koruyucu içinde sipariş edilebilir. Koruyucu, kameranın hiçbir özelliğini etkilemeden, FLIR A315’in çevresel spesifikasyonlarını IP66’ya arttırır. Kameranın tozlu veya ıslak ortamlara yerleştirilmesi gerektiği durumlarda idealdır. Koruyucu 25º, 45º veya 90º lens ile donatılmış kameralar için kullanılabilir.

Kamerayı koruyucu içine kendileri yerleştirmek isteyen veya hali hazırda toz veya sudan korunması gereken bir FLIR A315’e sahip olan kullanıcılar koruyucuyu ayrıca bir aksesuar olarak sipariş edebilirler.

Katalog / Türkçe
  • Özellikler
  • Görüntüler
kablo.png

GigE VisionTM standardı uyumluluğu

Sektörde bir ilk. GigE Vision, Gigabit Ethernet iletişim protokolü kullanılarak geliştirilmiş yeni bir kamera arayüz standardıdır. GigE Vision uzun mesafelerde bile düşük maliyetli kablolar kullanarak hızlı görüntü aktarımı sağlayan ilk standarttır. GigE Vision ile farklı üreticilerden olan donanım ve yazılımlar GigE bağlantıları üzerinden sorunsuz bir şekilde birlikte çalışabilir.

kamera.png

GenICamTM protokol desteği

Bir endüstri ilki. GenICam’in amacı her türlü kamera için genel bir programlama arayüzü sağlamaktır. Arayüz teknolojisi (GigE Vision, Camera Link, 1394 DCAM, vb.) veya uygulanan özellikler ne olursa olsun, uygulama programlama arayüzü (API) her zaman aynı olacaktır. GenICam protokolü üçüncü parti yazılımların da kamera ile birlikte kullanılabilmesini mümkün kılar.

cozunurluk.png

640x480 piksel (sadece FLIR A615)

FLIR A615 uzun mesafelerde daha fazla hassasiyet ve doğruluğa olanak tanıyan ve daha çok detay gösteren 640x680 pikselli bir çözünürlük piksel dedektörüne sahiptir.

kizilotesi.png

Yüksek hızda kızılötesi pencereleme (sadece FLIR A615)

FLIR A615 yüksek hızda kızılötesi pencereleme seçeneğine sahiptir.

goruntu-akis.png

Görüntü akış kontrolü

Harici bir sinyalin görüntü akışını kontrol etmesine izin verin.

sicaklik.png

Yüksek hassasiyet < 50 mK

< 50 mK termal hassasiyet en iyi görsel detayları ve sıcaklık farkı bilgisini yakalar.

ethernet.png

Dahili Gigabit Ethernet bağlantısı

Bilgisayara gerçek zamanlı 16-bit görüntü akışı.

lens.png

Lens (sadece FLIR A315)

Motorize odaklama ve otomatik odaklamaya sahip dahili 25o lens. İsteğe bağlı lensler mevcuttur.