Uvolle SC

Kompakt bi-spektral UV-Görme özellikli UVollé-SC kamera saptar, görüntüler ve koronayi belirler. İşlem basit: açmak - hedeflemek çekmek - kaydetmek. Çıkış hassas ve guvenilirdir. UVollé varlık durumun gerçek-zamanlı olarak anında bilgi sağlar ve her akıllı bakım alet setine dahil edilmesi tavsiye edilir.

KatalogVideo
  • Özellikler
  • Görüntüler
hafif.png

Hafif ve Kompakt

Ergonomik açıdan rahat bir şekilde tek elle kullanım için tasarlanmıştır. Yastıklı omuz askısı ile taşınir. Cihazi Açın hedefleyin, fotoğraf çekimini yapin ve kaydedin

focus.png

Koronalari saptar

Korona tespiti ve ark orijinal ayarlarına doğru olarak görüntülenir. Görünür yakınlaştırma ve UV büyütme artırmak algılama örnekleri.

ok.png

UV Olaylari Sayaç

Korona buluntulari sayılır ve göreli gücünü belirtmek için gösterilir.

goruntu1.png

Dahili Görüntü cekme ve kaydetme

Hala dijital fotoğraf yakalar. Resimler Önizlemesi ve bir çıkarılabilir flash bellek kartında saklanır. Resimleri daha fazla veri işleme ve raporlama için bulguları belgelemek için hizmet vermektedir.

color.png

gökkuşağı korona

Tercih edilen korona rengi farklı palet secenekleriyle uyumludur ya da bireysel tercihlere uygun seçilebilir.

tasarruf.png

Akıllı Güç Yönetimi

Tek Li-Ion şarj edilebilir pil 4 saatten fazla kullanim sağlar

lazer.png

Tam Güneş Körü

Tescilli özel lensler ve optik filtreler gündüz tam güneş körlüğü saglar ve korona olaylarini net görüntüleme garantisi.

zoom.png

corona Büyütmesi

Dijital UV zum kendi özgün konumunu etkileyen ve değerlerini sayma olmadan korona olayları büyütür.

ok.png

Kolay İşlev

Ekran menüsü ikonlaştırılmış ek işlevlere erişim sağlarken en sık kullanılan fonksiyonlar direk tuşlara sahiptir.Ikonalaştırılmış menüyü anlamasi ve kullanımıbasittir.