ŞİRKET PROFİLİ

SENTEZ GROUP HAKKINDA

Üç ana iş kolunda faaliyet gösteren Sentez Group’un bünyesinde yer alan SENTEZ OPTİK ELEKTRONİK VE ENDÜSTRİYEL CİHAZLAR MÜH. TİC. LTD. Şirketimiz 1997 yılında çalışma hayatına başlamıştır. Laboratuvar cihazları ve analiz çözümlerinin tüm aşamalarında fark oluşturmayı hedefleyen ürün portföyü, müşteri ve pazar odaklı çözüm modelleri, kalite ve teknolojiyi esas alan Weightlab markamızın yatırımları, dağıtım kanalları ve rekabetçi stratejileri ile Türkiye’nin büyüyen ve gelişen laboratuvar piyasasının lider oyuncularından birisi durumuna gelmiştir.

Son kullanıcıların yanı sıra 50’yi aşkın bayi ağı ile Türkiye’de büyük bir müşteri portföyünü yönetmektedir. Shimadzu, AND gibi dünya devi markaları Türkiye’de başarı ile temsil ederek birçok kurum ve kuruluşa kazandırmıştır. Bu distribütörlüklerin yanı sıra, ana üreticilerle yaptığı stratejik işbirlikleriyle oluşturulan Weightlab markası sayesinde başta Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler olmak üzere uluslararası alanda da güçlü bir oyuncu olma yolunda ilerlemektedir. Şirketimiz, yenilikçiliği ve kendini ayırt etmeyi sürdürmek için Weightlab markamıza sürekli yatırım yapmaktadır.

Gelişen teknoloji ve artan ihtiyaçları karşılamak üzere SENTEZ GROUP bünyesinde kendini geliştiren bir firma olarak yoluna devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe güvenilir ve lider bir kuruluş olmayı kendine "VİZYON" edinmiştir. Bu vizyon çerçevesinde Sektördeki fırsatları değerlendirerek müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize "MİSYON" edindik.

Çalışan: Toplan 12 ( Istanbul Merkez Ofis 9 , İzmir Ofis 2, Ankara Ofis 1

Ciro 2016 : Konsolide 5.000.000 Euro

Sermaye : 1.000.000.- TL

Anlaşmalı Bankalar:  TC. Garantibankası, INGBank, TEB, Denizbank.

Finans durumu, istek üzerine ve şirket onayından vazgeçilebilir.

E-Posta : info@sentezgroup.com.tr